środa, 28 czerwca 2017. Imieniny Florentyny, Ligii, Leona

Ruciane-Nida. Barczewo najlepsze w regatach na Jeziorze Nidzkim



2013-07-30 13:56:55 (ost. akt: 2013-07-30 15:17:20)
Oto trzy najlepsze załogi 4. rundy Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur

Oto trzy najlepsze załogi 4. rundy Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur

Autor zdjęcia: Archiwum UMiG Ruciane-Nida

Adam Perczyński, Tadeusz Dubik i Łukasz Kruczyk z Pisy Barczewo zwyciężyli w 4. rundzie Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur, którą rozegrano na Jeziorze Nidzkim.

Na starcie regat w Rucianem-Nidzie, których stawką była również Błękitna Wstęga Jeziora Nidzkiego, stanęło 20 załóg.



Na drugim stopniu podium uplasowali się triumfatorzy majowej Błękitnej Wstęgi Jeziora Bełdany – załoga Babooshki w składzie: Piotr Lewandowski, Paweł Soliński i Piotr Dzierżewicz. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci gospodarzy: Maciej Żarnowski, Sabina Żarnowska, Michał Żarnowski i Mariusz Sobusiak (Focus 800).



Sobotnie (27 lipca) regaty w porcie „Pod Dębem” w Rucianem-Nidzie to półmetek Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur. Wcześniej odbyły się zawody w Mikołajkach, Piszu i Giżycku.

Przed nami regaty w Węgorzewie, które odbędą się w najbliższą sobotę (3 sierpnia) oraz eliminacja w Rynie (17 sierpnia) i finał w Mrągowie (24 sierpnia).



WYNIKI REGAT:

1
. Omega - 
Adam Perczyński, 
Tadeusz Dubik, 
Łukasz Kruczyk
 (PISA BARCZEWO
)
2. 
BABOOSHKA
 - Piotr Lewandowski
, Paweł Soliński, 
Piotr Dzierżewicz 
(NORTHMAN
)
3. 
Focus 800 - Maciej Żarnowski
, Sabina Żarnowska, 
Michał Żarnowski, 
Mariusz Sobusiak 
(Gdański Klub Żeglarski)

4
. Uśpiony Grom
 - Daniel Janiak, 
Ania Stargała, 
Bartosz Stenarski, 
Maciej Machnik, 
Rafał Nowacki


5
. Misja
 - Wojciech Chodkowski, 
Marta Chodkowska (KŻ Spinaker Wyszków)

6. 
Maxus
 - Jacek Daszkiewicz, 
Wiktor Plitko (Northman)

7. 
Laguna 30 - 
Michał Matla, 
Hubert Sobaszek, 
Krzysztof Adamczyk, 
Zbigniew Kamiński 


8. 
Gocha
 - Andrzej Stawryłło
, Małgorzata Stawryłło, 
Błażej Stawryłło


9. 
Potrzebna
 - Karol Hofman, 
Monika Hofman
 (Warbud
)
10. Tańcząca Furia - 
Jacek Paluszkiewicz, 
Agata Ostrowska, 
Piotr Przyblik, 
Jakub Kubiczek


11. 
MEME 1
 - Marek Żarnowski, 
Adam Grabowski, 
Piotr Żukowski 


12. 
Helios
 - Tomasz Kosobucki, 
Małgorzata Kosobucka, 
Michał Kowalewski, 
Mateusz Kowalewski, 
Krzysztof Kowalewski


13. 
Jolka
 - Jakub Księżniak, 
Karolina Książniak, 
Michał Książniak


14. 
Dajna
 - Karol Góralczyk, 
Piotr Grzybowski, 
Jarosław Koziełko, 
Tomasz Wrzosek (
Moto Mazury)

15. 
Łóbódóbó
 - Dawid Owczarczyk, 
Adam Owczarczyk, 
Piotr Milański 


16. 
Trzech Budrysów
 - Jerzy Ordyłowski, 
Wojciech Zalewski, 
Krzysztof Kopciński-Ziobro, 
Jarosław Terziman (
Emeryt Warszawa
)
17. 
KIMI 2 - 
Tadeusz Bębas, 
Karolina Bębas (
Spójnia Warszawa
)
18
. Bubuś
 - Michalina Oleksiuk, 
Maciej Oleksiuk 


19. 
10 - 
Radosław Kowalewski, 
Oliwia Kowalewska, 
Kajetan Kowalewski


 - . 
A - 1446 - 
Janusz Krzynówek, 
Janusz Tumiński, 
Leszek Tumiński




Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages