Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Zapraszamy na otwarte warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

2014-08-11 08:36:36 (ost. akt: 2014-08-11 08:41:09)

Dźwiękospacery! Soundwalks! - to interdyscyplinarny projekt nieformalnej edukacji, badający środowisko akustyczne człowieka wraz z jego całym kontekstem. Niekonwencjonalne działania, głównie w formie warsztatów i wspólnych koncertów, skierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży z niewielkich miejscowości woj. warmińsko-mazurskiego.

Czas: wtorek - środa (12-13 sierpnia), godz. 10:00-13:00

Miejsce: Dom Kultury w Rucianem-Nidzie, ul. Gwarna 2a

Prowadzenie warsztatów: Michał Górczyński

Michał Górczyński - klarnecista i kameralista; specjalizuje się w grze na klarnecie basowym. W 2003 ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie. Od 2002 współtworzy zespół muzyki współczesnej Kwartludium, z którym występował na takich festiwalach, jak Audio Art, Warszawskie Spotkania Muzyczne, "Warszawska Jesień", Ultrashall w Berlinie. Występował jako solista z takimi zespołami jak: de Ereprijs, Kwartet Śląski, Orkiestra „Aukso”, Filharmonia Podlaska. Uczestniczył w Międzynarodowych Kursach Muzyki Współczesnej w Darmstadt, gdzie prezentował swoje autorskie techniki wykonawcze na klarnecie basowym. Jest również twórcą instalacji, tekstów teoretycznych na temat muzyki, audycji radiowych oraz filmów undergroundowych. Od 2008 roku pracuje nad poszerzaniem możliwości brzmieniowych klarnetu basowego inspirując się beatboxem i współpracuje z jednym z najlepszych polskich beatboxerów – „Tik Takiem” Patrykiem Matelą.

Organizator: Fundacja Fabryka UTU
Partner: Dom Kultury w Rucianem-Nidzie

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bialapiska.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages