Czwartek, 14 listopada 2019. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Dyskutowali o przestępczości narkotykowej

2014-12-04 10:00:00 (ost. akt: 2014-12-04 12:53:49)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Pisz

Wczoraj (3 grudnia) w Zespole Szkół Leśnych w Rucianem Nidzie Komendant Komisariatu wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Piszu przeprowadził debatę społeczną, której tematem była „Współpraca szkoły z Policją w zakresie przeciwdziałania przestępczości narkotykowej”.

W spotkaniu wzięli udział nauczyciele i wychowawcy tej placówki. Debata miała na celu podniesienie świadomości kadry pedagogicznej w zakresie zagrożeń, jakie niosą za sobą narkotyki oraz dopalacze, a także kształtowanie przez nauczycieli właściwych postaw wśród młodzieży. W trakcie prelekcji policjanci mówili między innymi o najczęściej spotykanych na lokalnym rynku narkotykach, objawach, które mogą świadczyć o tym, że uczeń znajduje się pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze zwrócili też uwagę na skutki zdrowotne, społeczne oraz prawne sięgania po tego typu substancje.
Na zakończenie nie zabrakło pytań ze strony kadry pedagogicznej dotyczących konkretnych sytuacji, z jakimi spotykają się w szkole i internacie oraz sposobów ich rozwiązania. W trakcie debaty nauczyciele oraz policjanci dążyli do wypracowania jak najlepszych rozwiązań pod kątem owocnej współpracy szkoły z Policją.

KPP PiszOd jutra w sprzedaży. Tylko ciekawe informacje, polecam :)Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages