Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pozbądź się starych mebli lub zużytego sprzętu

2015-04-08 14:00:00 (ost. akt: 2015-04-08 14:35:02)

Autor zdjęcia: Archiwum

W dniach od 20 do 24 kwietnia w gminie Ruciane-Nida prowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych. To dobra okazja na zrobienie wiosennych porządków i pozbycie się starych mebli, dywanów czy niepotrzebnego sprzętu elektronicznego.

Chęć oddania odpadów należy zgłosić sołtysowi lub w Urzędzie Miasta i Gminy Ruciane-Nida (tel. 87-425-44-40, pokój nr 22) najpóźniej w czwartek, 15 kwietnia. Posesje, które nie zostaną zgłoszone w terminie, nie będą obsługiwane.

Zbiórka prowadzona będzie według następującego harmonogramu:
Poniedziałek (20 kwietnia) — Miejscowości: Gałkowo, Ukta, Nowa Ukta, Wojnowo, Majdan
Wtorek (21 kwietnia) — Miejscowości: Ładne Pole, Śwignajno Wielkie i Małe, Osiniak-Piotrowo, Wólka, Iznota, Wygryny, Bartlewo, Kamień.
Środa (22 kwietnia) — Miejscowości: Piaski, Wejsuny, Onufryjewo, Warnowo, Kończewo, Popielno, Wierzba, Końcewo, Głodowo, Niedźwiedzi Róg, Lipnik.
Czwartek (23 kwietnia) — Osiedle Ruciane, Dybówek I i II, Guzianka, Kowalik. Miejscowości: Kokoszka, Szeroki Bór, Pieczysko, Zamordeje, Oko, Lisiczyn.
Piątek (24 kwietnia) — Osiedle Nida. Miejscowości: Karwica, Krzyże, Karwica Mazurska, Maskulińskie


Odpady należy wystawić do godz. 7:30 w dniu odbioru (w przypadku mieszkańców zabudowy wielorodzinnej odpady należy zgromadzić przy przy pojemnikach, w przypadku mieszkańców domków jednorodzinnych przed
posesją). Zbiórka obejmuje stare meble (wersalki, krzesła, fotele, itp.), zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (komputery, telewizory, sprzęt AGD, itd. - tylko sprzęt kompletny), wykładziny i dywany oraz opony samochodowe (tylko osobowe, maksymalnie 4 opony).

Wszystkie odpady wielkogabarytowe można również dostarczać przez cały rok do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, który znajduje się w Zakładzie Usług Komunalnych (Ruciane-Nida, ul. Leśna 10). Punkt otwarty
jest od poniedziałku do piątku w godzinach: od 7:00 do 15:00.

UMiG Ruciane-Nida

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages