Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem-Nidzie

2016-10-31 10:36:08 (ost. akt: 2016-10-31 10:39:04)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Trwa policyjna akcja „Znicz 2016”. W najbliższych dniach w okolicach cmentarzy można będzie zaobserwować zwiększone natężenie ruchu. Więcej policjantów będzie pełniło służby w tych okolicach dbając o bezpieczeństwo. Stosujmy się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. W dniu 1 listopada planowane są także zmiany w organizacji ruchu na terenie powiatu piskiego.

W najbliższych dniach będziemy odwiedzać cmentarze. W tych okolicach będzie można zaobserwować zwiększone natężenie ruchu zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych. Dbając o bezpieczeństwo w rejonach cmentarzy będzie też więcej policyjnych patroli. Stosujmy się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.

Biorąc pod uwagę zwiększone natężenie ruchu przy cmentarzach w dniu 1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Na terenie powiatu piskiego będą one miały miejsce jedynie w Rucianem – Nidzie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem – Nidzie:

W dniu 1 listopada na ul. Cichej w Rucianem – Nidzie, na odcinku drogi od ul. Dworcowej do ul. Mazurskiej, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę Guzianki z możliwością parkowania po jednej stronie. Tym samym wzdłuż ul. Dworcowej, na terenach kolejowych, utworzone będą parkingi.

Tego dnia na ul. Cichej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni z możliwością parkowania na lewym pasie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem- Nidzie będzie obowiązywała tego dnia od godz. 7.00.

Policjanci apelują, aby kierowcy w tych dniach nie jeździli „na pamięć”, ale zwracali uwagę na zmiany w organizacji ruchu oraz stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.

mat. KPP Pisz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages