Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Z marzenia uczyniła sposób na życie

2017-05-13 12:00:00 (ost. akt: 2017-05-12 14:38:14)

- Ambitna, emanuje z niej sympatia do dzieci, wymagająca, ale z sercem - tak o Natalii Zadrodze napisała nasza Czytelniczka. Nauczycielka klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rucianem-Nidzie jest jedną z uczestniczek plebiscytu Super Belfer.

Natalia Zadroga jest młodą nauczycielką. Od 4 lat lat uczy klasy I-III w Szkole Podstawowej nr 2 w Rucianem-Nidzie. Pracowała również jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. Jak przyznaje - praca w szkole od zawsze była jej marzeniem. 27-latka była bardzo zaskoczona, że została zgłoszona do plebiscytu. - To dla mnie ogromny szok, ale i wspaniałe wyróżnienie - przyznaje Natalia Zadroga. - Od zawsze lubiłam spędzać czas z dziećmi i postanowiłam uczynić z tego sposób na życie. Praca nauczycielki była moim największym marzeniem. Dzieci są bardzo kochane i wdzięczne. Praca z nimi przynosi wiele satysfakcji.
Jaki powinien być Super belfer, o którym pamięta się przez lata? - Powinien przede wszystkim wykonywać swój zawód z pasją, a nie z przymusu. Powinien kochać to co robi - odpowiada Natalia Zadroga.

Czekamy na Wasze zgłoszenia
Nasz plebiscyt Super Belfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 roku i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM. Tytuł SuperBelfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły Super Belfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu Super Belfer 2017?
Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail: pisz@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12.00. Głosowanie rozpocznie się po pierwszym zgłoszeniu i potrwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.

Aktualny ranking znajdziesz Tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages