Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Uwaga! Będą zmiany w organizacji ruchu

2017-10-31 18:12:36 (ost. akt: 2017-10-31 18:20:57)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP Pisz

1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Na terenie powiatu piskiego będą one miały miejsce jedynie w Rucianem – Nidzie.

W najbliższych dniach będziemy odwiedzać cmentarze. Będzie można zaobserwować zwiększone natężenie ruchu zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych. - Dbając o bezpieczeństwo w rejonach cmentarzy będzie też więcej policyjnych patroli. Stosujmy się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy - apelują policjanci.

1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Na terenie powiatu piskiego będą one miały miejsce jedynie w Rucianem – Nidzie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem – Nidzie:

W dniu 1 listopada na ul. Cichej w Rucianem – Nidzie, na odcinku drogi od ul. Dworcowej do ul. Mazurskiej, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę Guzianki z możliwością parkowania po jednej stronie. Tym samym wzdłuż ul. Dworcowej, na terenach kolejowych, utworzone będą parkingi.

Tego dnia na ul. Cichej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni z możliwością parkowania na lewym pasie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem- Nidzie będzie obowiązywała tego dnia od godz. 7.00.

KPP Pisz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages