Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Nadmorski triumf Szkwału Ruciane-Nida!

2018-01-31 07:53:45 (ost. akt: 2018-01-31 08:30:42)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

BADMINTON/// Nasi powiatowi specjaliści od rakietek i lotek zameldowali się 27-28 stycznia w Sopocie, by wziąć udział w kolejnej edycji prestiżowego Międzynarodowego Turnieju Bayjonn Cup. I nie wrócili z pustymi rękami!

Barwy Szkwału Ruciane-Nida, a przy okazji całego powiatu piskiego, reprezentowało łącznie 3 zawodników: Grzegorz Maleszewski, Fabian Maleszewski i Agnieszka Trzcińska, z której występem wiązano największe nadzieje medalowe. Mimo stosunkowo nielicznej wystawionej grupy (w turnieju wzięło bowiem udział 178 mocnych zawodników z Polski i zagranicy), nasi badmintoniści po raz kolejny udowodnili, że liczy się jakość, a nie liczebność.

Fabian Maleszewski (duet z Robertem Kowalskim, w przeszłości reprezentował Szkwał Ruciane-Nida) zajął 3. miejsce w grze deblowej. Następnie do ataku przeszła Agnieszka Trzcińska, która najpierw sięgnęła po złoto w deblu kobiet (duet z gdynianką Ewą Golańską) oraz srebro w grze mieszanej (duet z Jarosławem Kurkowskim z Brodnicy).

- Nasz wynik oceniam jako przyzwoity. Brawa dla organizatora za świetną robotę, zadbano o każdy najdrobniejszy szczegół - podsumowuje najbardziej utytułowana badmintonistka powiatu piskiego.
Po kolejne trofea Szkwał Ruciane-Nida wyruszy niebawem do Białegostoku, gdzie 24-25 lutego rozpoczną się oficjalne rozgrywki I Ligi Badmintona.
http://m.wm.pl/2017/11/orig/piska-429585.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages