środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Ekipa Szkwału z brązowymi medalami mistrzostw Polski!

2018-07-04 14:52:21 (ost. akt: 2018-07-04 14:54:42)

Autor zdjęcia: Szkwał Ruciane-Nida

BADMINTON/// Niewielkie Sianowo stało się 15-17 czerwca gospodarzem mistrzostw Polski w badmintonie. Pośród 245 zawodników nie zabrakło i 4-osobowej reprezentacji Szkwału Ruciane-Nida.

Podczas turnieju rozegrano łącznie 380 meczów w szeregu poszczególnych kategorii wiekowych. W barwach powiatu piskiego wystąpili Grzegorz i Fabian Maleszewski, Adam Grala i Agnieszka Trzcińska.

- Zawody były bardzo mocno obsadzone, trzeba było walczyć o każdy punkt - mówi Agnieszka Trzcińska, która wraz z Adamem Gralą zostali rzuceni na głęboką wodę już podczas samego losowania (trafili z marszu do najmocniejszej grupy mikstowej i deblowej).

Ostatecznie jednak nasi specjaliści od rakietek drogę na podium odnaleźli 3 razy. Z brązem na szyi Sianowo opuścił w ten sposób Grzegorz Maleszewski (65+), Adam Grala (w duecie z Dariuszem Szymkiewiczem z Warszawy) i Agnieszka Trzcińska (w duecie z mieszkającą w Danii Magdaleną Kojder).

- Teraz czeka nas trochę odpoczynku. Później wracamy do treningów, żeby przygotować należytą formę na następny sezon - podsumowuje ekipa Szkwału.

kk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages