środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Kto kandyduje do Rady Miejskiej w Rucianem-Nidzie?

2018-10-04 09:11:21 (ost. akt: 2018-10-04 09:32:40)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

W gminie Ruciane-Nida o mandat radnego walczy 34 kandydatów. 21 października mieszkańcy wybiorą 15 radnych. Oto lista kandydatów:

OKRĘG nr 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
GIERAD Paweł Zbigniew

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
KOBYLARZ Katarzyna Karolina

OKRĘG nr 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
GRZYB Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
KUBIAK Tomasz

OKRĘG nr 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
WYŁUDEK Barbara Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
PISIAK Kazimierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
SCHRAMKE Roman

OKRĘG nr 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
PAŃKOWSKA Halina Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
LEWANDOWSKI Jakub Maciej

OKRĘG nr 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
SIERUTA Wioletta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
MAŁŻ Jacek Jan

OKRĘG nr 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
MARCHLEWICZ Leszek Wojciech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
KOWALEWSKI Tomasz Wiesław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
SITARZ Kamil Artur

OKRĘG nr 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
PRZEŚNIAK Stanisław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
MISZCZUK Zdzisław Kazimierz

OKRĘG nr 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
SŁABEK Bogdan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
JANUSZKIEWICZ Gracjan Dawid

OKRĘG nr 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
KOZŁOWSKI Marian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
VOGEL Dariusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
KRĘCIEWSKA Agnieszka

OKRĘG nr 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OSIECKI Janusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
KAMIŃSKI Władysław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
CHUDZIK Anna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
KOSS Kazimierz

OKRĘG nr 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
RYDZEWSKI Robert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
KOZDOJ Zbigniew

OKRĘG nr 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
PARADOWSKI Mariusz Stanisław

OKRĘG nr 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
BORZYMOWSKA Małgorzata Weronika

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
WYGNAŁ Jarosław Kazimierz

OKRĘG nr 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM
MAŁŻ Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
ROKOJŻO Damian Mariusz

OKRĘG nr 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA
GOŁAŚ Stanisław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RUCIANE-NIDA
DONIEC Arkadiusz Józef
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages