środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zagrają, by pomóc malutkiej Poli z Pisza

2019-03-13 12:00:04 (ost. akt: 2019-03-14 08:18:20)
8-miesięczna Pola cierpi na obustronny niedosłuch

8-miesięczna Pola cierpi na obustronny niedosłuch

Autor zdjęcia: Archiwum

Policjanci z Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie organizują charytatywny turniej piłki nożnej. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Poli Zielińskiej z Pisza.

To będzie niedziela pełna sportowych emocji. 17 marca o godz. 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Rucianem -Nidzie odbędzie się Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej – Pomagamy Poli.

Na pomysł zorganizowania imprezy wpadli policjanci z Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie. Mundurowi postanowili wesprzeć mł. asp. Adama Trzonkowskiego z Białej Piskiej, który kilka miesięcy temu rozkręcił kolejną zbiórkę nakrętek. Tym razem dla malutkiej Poli Zielińskiej z Pisza, u której zdiagnozowano obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy. Dziewczyna czeka na wszczepienie implantu ślimakowego, dzięki któremu będzie mogła usłyszeć pierwsze dźwięki. Zanim to jednak nastąpi potrzebna jest kosztowna terapia.

Z pomocą ruszyli policjanci. Już w najbliższą niedzielę na boisku zmierzy się pięć drużyn. Będzie reprezentacja urzędu w Rucianem-Nidzie, Huragan Wojnowo, Old Boy Piecki, Nadleśnictwo Maskulińskie i oczywiście nie zabraknie reprezentacji policji. Oprócz rozgrywek odbędą się licytacje. Przewidziano także wiele innych atrakcji.
Patronat nad imprezą objął Burmistrz Rucianego–Nidy – Piotr Feliński oraz Komendant Powiatowy Policji w Piszu- nadkom. Marcin Karmowski.

Zapraszamy!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages